logo MED

Reklamacje online

Poniżej zamieszczamy instrukcję, w jaki sposób, krok po kroku, złożyć reklamację. Podane informacje dotyczą zamówień złożonych w sklepie internetowym wearmedicine.com. Jeżeli uważasz, że zakupiony przez Ciebie towar jest niezgodny z umową / wadliwy, możesz złożyć reklamację zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa.
 

  • W przypadku towarów zakupionych od dnia 01.01.2023 r. sprzedawca odpowiada za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili.
  • W przypadku towarów zakupionych do dnia 31.12.2022 r. sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za wadę towaru, jeśli wada zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od dnia wydania towaru kupującemu.

 

Krok po kroku - jak zareklamować produkt?

Przygotuj formularz reklamacyjny. Wzór formularza możesz pobrać klikając TUTAJ - wydrukuj go i dokładnie wypełnij. 

Możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza, zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas wzoru, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.

Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:

BRANDBQ Sp. z o.o. 
Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów
z dopiskiem „Medicine- reklamacja online"
tel. 12 351 03 31


Pamiętaj:

>> Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.

 

Reklamację możesz złożyć również osobiście, w jednym z naszych salonów Medicine, z wyłączeniem salonów outletowych* i punktów sezonowych. W tym celu dostarcz reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem lub opisem reklamacji do jednego z naszych salonów. Aktualną listę salonów, w których możesz złożyć reklamację znajdziesz TUTAJ.

*tj. Sosnowiec Fashion House, Gdańsk Fashion House, Kraków Modlniczka Factory, Warszawa Ursus Factory, Warszawa Factory Annopol, Łódź Ptak Outlet oraz Szczecin Outlet Park


TERMIN ROZPATRZENIA REKLAMACJI

Reklamacje rozpatrywane są nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

PLIKI DO POBRANIA:
Formularz reklamacyjny Medicine