logo MED

ODBIÓR W SALONIE

Odbiór w salonie Medicine to darmowa przesyłka bez względu na wartość zamówienia. W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi nawet do 24 godzin! 

  • Zamówienia złożone i potwierdzone przez Sklep do realizacji przed godz. 15:00 od poniedziałku do piątku – są gotowe do odbioru w 24h, licząc od dnia złożenia zamówienia.
  • Zamówienia złożone po godz. 15:00 oraz w dni wolne od pracy i święta – są gotowe do odbioru standardowo do 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia.

Do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.

Klient otrzyma wiadomość SMS z kodem PIN do odbioru oraz informacją o możliwości odbioru zamówienia, które będzie na niego oczekiwać przez 5 kolejnych dni. Zobacz listę salonów TUTAJ >>

Zamówienie możesz odebrać podchodząc do dowolnego pracownika w salonie Medicine.

Jeśli wybrałaś/eś opcję odbioru zamówienia w salonie Medicine i nie możesz odebrać zamówienia osobiście, możesz upoważnić do tego osobę trzecią, np. Twoją przyjaciółkę/przyjaciela. W takim przypadku niezbędne do odbioru będzie posiadanie przez tę osobę numeru zamówienia oraz kodu PIN do odbioru zamówienia. Jeżeli nie otrzymałeś/otrzymałaś powiadomienia SMS lub z innych powodów nie posiadasz indywidualnego kodu PIN do odbioru zamówienia, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta i podaj numer zamówienia. Konsultanci BOK wygenerują dla Ciebie nowy – zastępczy kod PIN, który zostanie przesłany na adres mailowy podany w Twoim zamówieniu.

 

Pick Up Point Kraków 

Skorzystaj z opcji darmowej dostawy do krakowskiego punktu odbioru, który znajduje się w Pick Up Point Answear przy Alei Pokoju 18. To nowy punkt na mapie Krakowa, w którym wygodnie i bez dodatkowych kosztów odbierzesz swoje zamówienie lub dokonasz zwrotu. 

Wybierając formę dostawy, w koszyku zakupów zaznacz opcję “Obiór w salonie” i wybierz z listy Punkt Odbioru Answear. Zamówienia z dostawą do Pick Up Pointu oraz zwroty dokonywane na miejscu w punkcie, realizujemy w takim samym trybie, jak w przypadku odbioru/zwrotu w salonach stacjonarnych Medicine. Opcja darmowego zwrotu w Pick Up Point dotyczy tylko produktów zakupionych w sklepie internetowym. 
 

IDĘ NA ZAKUPY >>>