tshirt Medicine

HOMEoffice – bezpiecznie w domu, HOMEwear – wygodnie w domu

Czas niestety mamy taki, że zupełnie nie sprzyja on wychodzeniu na zewnątrz. Jeśli tylko możesz pracować zdalnie, czyli zrobić home office, to właśnie tak zrób. To mądry ruch, który zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich. Ograniczając do minimum wyjścia na zewnątrz i przebywanie w większych skupiskach ludzi przeciwdziałasz rozprzestrzenianiu się wirusa. W ten prosty sposób każdy z nas może zmniejszyć zakres rozprzestrzeniania się pandemii #zostajewdomu!

Czytaj dalej >

spodnie Medicine

Wiosna nadChodzi, czyli wiosna w spodniach Medicine!

Wiosna czeka już za następnym zakrętem! Jeśli chcesz w nią wkroczyć z lekkością, zrób wiosenne porządki w garderobie. Gruntowny przegląd szafy wprowadzi ład i porządek na półkach. A jak już będziesz mieć wolne miejsce, to śmiało możesz dobrać ubrania, które staną się Twoim przebojem wiosny. Dzisiaj na tapet bierzemy spodnie damskie i spodnie męskie!

Czytaj dalej >

sweter damski

Zima – ostatnie starcie, czyli przegląd ciepłych bluz i swetrów na zimę i jeszcze niezbyt ciepłą wiosnę

Zima nadal trwa i wcale nie ma zamiaru odpuścić! Luty to miesiąc, w którym możemy spodziewać się siarczystego mrozu, śniegu i wiatru, który przeszywa do szpiku kości. Ale to przecież luty, jemu naprawdę wolno. Zatem, zamiast rzucać klątwy na miesiąc, który niczemu nie jest winien, zobaczcie, jak sprytnie przetrwać te ostatnie podrygi zimy w ciepłych swetrach i bluzach MEDICINE!

Czytaj dalej >

sukienka damska

Oscary, Oscary i jeszcze raz MEDICINE!

Wręczenie Oscarów oglądaliśmy z wypiekami na twarzy! W związku z tym, że kochamy kino i dobre filmy, to postanowiliśmy dać temu wyraz! Rozpoczynamy serię wpisów, w których będziemy opowiadać Wam o ciekawych filmach, a dodatkowo, znajdziemy w kolekcji MEDICINE takie ubrania, które będą odzwierciedleniem lub nawiązaniem do najlepszych filmowych stylizacji! To jak? Zaczynamy!

Czytaj dalej >