koszulka Grafika Polska

Za nami kreatywne pół roku z kolekcjami specjalnymi MEDICINE!

Czas płynie w zawrotnie szybkim tempie i, ani się obejrzeliśmy, a za nami kolejne pół roku z niepowtarzalnymi, pięknymi kolekcjami specjalnymi MEDICINE. Hołd dla sztuki wielkich mistrzów, wspaniałe grafiki od tatuatorów z Tattoo Konwent, Grafika Polska oraz Podkościelny, Wójtowicz i Haring! Zobaczcie, jak wyglądały nasze kolekcje specjalne na przestrzeni ostatniego półrocza!

Czytaj dalej >

lniana koszula

Włochy, ach te Włochy! Zobaczcie, co zachwyciło nas w “Wielkim pięknie” Paolo Sorrentino!

Do tej pory opisywaliśmy Wam filmy, które dostały nominację lub wygrały Oscara w zeszłym sezonie oscarowym. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was coś innego – skok do 2013 roku i w 100% bezpieczną wycieczkę do Włoch. Co nas zachwyciło w Wielkim pięknie Paolo Sorrentino? Dokładnie wszystko! A w słowie “wszystko” znajduje się również kącik z modą. Moda w Wielkim pięknie to len, a to przede wszystkim wspaniałe lniane marynarki Jepa Gambardelli!

Czytaj dalej >

tshirt damski biały

Wygoda i styl, czyli za co lubicie T-shirty MEDICINE!

Dokładamy wszelkich starań, aby każda nowa kolekcja MEDICINE była oryginalna i niepowtarzalna. Co sezon pojawiają się u nas krótkie serie ubrań z pomysłowymi grafikami i wzorami. Za każdym razem są to twórcze propozycje, które zrodziły się w głowach zdolnych artystek i artystów. Style, motywy i inspiracje każdej i każdego z nich są naprawdę różne, ale wspólnym mianownikiem jest artystyczna wrażliwość i nieszablonowe, piękne wzory. W MEDICINE chcemy promować rodzime talenty, stąd powstała kolejna odsłona z serii Grafika Polska, która właśnie weszła do oferty. Jeśli jesteście ciekawi, jakie wspaniałości znajdują się na koszulkach damskich i męskich w najświeższej kolekcji Grafika Polska – zapraszamy do stacjonarnych salonów MEDICINE lub do zapoznania się z ofertą na naszej stronie wearmedicine.com. Czytaj dalej >

spódnica plisowana

Krótka, jeansowa, a może w stylu boho? Robimy przegląd spódnic na lato!

Spódnica damska, to Wasz niekłamany faworyt, jeśli w grę wchodzą letnie outfity komponowane z ubrań MEDICINE! Jedną spódnicę można zestawić z kilkoma różnymi bluzkami lub topami i za każdym razem otrzymamy inną stylizację. Sprawdź, które modele spódnic damskich i printów są najmodniejsze w sezonie letnim 2020 i wcale nie dziw się, że prowadzą wzory kwiatowe, roślinne i piękne, oryginalne grafiki!

Czytaj dalej >

sukienka w kwiaty

“Historia małżeńska” – trochę codzienności, trochę elegancji

Nie umiemy wytrzymać długo bez kina, kawy i dobrych grafik od zdolnych artystów. Na szczęście wszystko mamy pod ręką, nawet jeśli kina są tymczasowo zamknięte, a kawą możemy rozkoszować się w domowym zaciszu. Dzisiaj będzie dużo sukienek w kwiaty, dużo pięknych koszul i trochę kardiganów. Zobaczcie, co ciekawego znaleźliśmy w – wielokrotnie nominowanej do Oscarów – Historii małżeńskiej! Czytaj dalej >