logo MED

Ręczniki plażowe

Liczba produktów: 4
Najnowszego
Rozmiar
Kolor
Cena
-20% kod MOM20
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
129.90 zł
-20% kod MOM20
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
129.90 zł
-20% kod MOM20
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
129.90 zł
-20% kod MOM20
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
Ręcznik plażowy wzorzysty kolor multicolor
129.90 zł
Zobacz również:

Kolorowy ręcznik na plażę, duży ręcznik plażowy na piknik, lekki ręcznik plażowy nad jezioro lub na basen - to wszystko są różne funkcje, które spełniają ręczniki plażowe. Zastanawiasz się, czy ręcznik plażowy bawełniany sprawdzi się na trawie, a może po prostu nie wiesz, jaki ręcznik kąpielowy plażowy wybrać? W ofercie MEDICINE znajdziesz wiele pięknych wzorów i kolorów, różne wymiary i kształty, a wybór Twojego modelu będzie czystą przyjemnością!

Ręcznik plażowy jednokolorowy czy we wzory?

W niezbędniku plażowym ręcznik plażowy odgrywa istotną, żeby nie powiedzieć, że nawet kluczową, rolę. Czy ręcznik na plażę to zakup trudny, czasochłonny, wymagający uprzednich analiz i konsultacji z najbliższymi? Z pewnością nie, ale warto wybrać taki, który będzie Cię cieszył swoimi kolorami, wzorem, kształtem, a także funkcjonalnością. Bo dlaczego miałoby być inaczej?

Era trochę smutnych, jednobarwnych ręczników plażowych odeszła w cień, a dzisiaj mamy nowy początek dla niezbędników plażowych, czyli ręczniki plażowe kolorowe i wzorzyste. Ciemny, jednokolorowy ręcznik plażowy wydaje się praktyczny - tak nam podpowiadają minimaliści i minimalistki zafascynowani ciemną paletą barw. Ciemny ręcznik plażowy bawełniany nie brudzi się, pasuje do wszystkiego i nie sprawia kłopotów. 

Niby tak, a jednak nie do końca. Kolorowe i wzorzyste ręczniki plażowe bardzo sprytnie ukrywają potencjalne plamy, pasują do świetnych humorów i wakacyjnego nastroju. W lecie, w słoneczne dni warto poszaleć z kolorem, nawet jeśli Twoje serduszko na co dzień zbudowane jest z najczarniejszego hebanu!

Ręczniki plażowe na piknik

Już chyba zdradziliśmy się z naszą fascynacją kolorem, letnim vibe’em, wakacyjnym szaleństwem i trudno będzie nam ukryć, że oryginalne ręczniki plażowe to nasz wybór numer jeden. To w sumie bardzo dobrze, bo teraz otwarcie i bez skrępowania możemy zachwalać kolorowe ręczniki plażowe, sącząc lemoniadę arbuzową i machając do Was przyjacielsko z najbardziej wzorzystego ręcznika plażowego w ofercie MEDICINE!

Ręcznik plażowy duży, mimo tego, że ma w swojej nazwie plażę, nadaje się również do zorganizowania pikniku w parku, w ogrodzie - wszędzie tam, gdzie można go położyć. Piknik czy wakacyjne garden party zawsze potrzebują wygodnego siedziska na ziemi, więc sporych rozmiarów ręcznik kąpielowy plażowy sprawdzi się tutaj znakomicie. Kolorowe ręczniki plażowe MEDICINE sprawdzają się na piknikach w wielu różnych sceneriach, to już mówiliśmy, ale mamy jednego użytecznego tipa: nie róbcie pikników pod wiszącą skałą, a szczególnie w Australii. Mamy przeczucie, że może się to jakoś dziwnie skończyć.

Ręcznik plażowy duży czy ręcznik na plażę mały?

Pytanie o to, jakich wymiarów powinien być ręcznik plażowy, jest jak najbardziej zasadne. Szacowanie wymiarów powinniśmy zacząć od tego, czy na ręcznik plażowy bawełniany będzie wskakiwać więcej niż jedna osoba. Jeśli tak, to polecamy wybrać ręcznik plażowy duży, na którym gładko zmieszczą się dwa jestestwa. Jeśli nie wzdłuż, to wszerz. 

Lekki ręcznik plażowy o niewielkich rozmiarach sprawdzi się wtedy, gdy nie lubisz dzielić się swoim ręcznikiem z nikim - coś jak Joey z Przyjaciół, tylko on w kwestii jedzenia - lub nie chcesz nosić większych gabarytów na plażę. Mały ręcznik na plażę doceniają również podróżnicy i podróżniczki, którzy nie narzucają sobie ograniczeń, ale robią to za nich linie lotnicze i limitują wielkość zabieranego na pokład bagażu. Duży ręcznik kąpielowy plażowy to super wygoda, ale czasami warto iść na ustępstwa i nie dopłacać za nadbagaż.

Ręcznik plażowy bawełniany - jakie ma zalety

Ręczniki plażowe mogą być zrobione z różnych materiałów - np. z miękkiej bawełny czy z szybko chłonącego wilgoć poliestru. Bawełna frotté jest bardzo miękka, przyjemna i delikatna dla skóry. Pozwala wygodnie ułożyć się na piasku czy na trawie, nie gniecie, nie uwiera, jest po prostu niezastąpionym materiałem, z którego mogą być wykonane ręczniki plażowe. 

Sportowe ręczniki plażowe są natomiast wykonane z chłonącego wilgoć włókna poliestrowego, które w mig osusza ciało z wody, ale nie zapewnia tak miękkiego i komfortowego leżenia na pleckach czy na brzuchu, jakie daje bawełniany ręcznik na plażę.

W takim przypadku optymalne wydaje się połączenie jedno z drugim i zrobienie wersji dwustronnej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie dwustronne ręczniki plażowe o miękkości puchu, chłonności jak z bajki, a do tego wytrzymałe i w pięknych kolorach!

Ręcznik kąpielowy plażowy ze specjalną kieszonką

Ręcznik na plażę z metką MEDICINE ma wiele zalet, o których rozpisywaliśmy się już powyżej, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o jednej. Ręcznik kąpielowy plażowy MEDICINE ma sprytną kieszonkę na samym rogu. Tutaj może już ruszyć wyobraźnia i zapakować do tej kieszonki, co tylko będzie potrzeba! 
Książkę, ciasteczka, klucze, lody, karty do gry, czekoladę, pocztówki do napisania, winogrona, truskawki, ananas, bo arbuz się niestety nie zmieści. Słodkości należy jeść szybko, bo się rozpuszczą i pobrudzą niechcący ten piękny ręcznik na plażę, a tego nikt przecież nie chce.