logo MED

POMOC

 • NAJCZĘSTSZE PYTANIA
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA
 • METODY DOSTAWY
  METODY DOSTAWY
 • METODY PŁATNOŚCI
  METODY PŁATNOŚCI
 • ZWROTY
  ZWROTY
Gdzie znajduje się moje zamówienie?

W zależności od wybranej formy dostawy:

 • Najprościej skontaktować się z firmą kurierska odpowiedzialną za doręczenie przesyłki i podać numer przesyłki DPD Polska Sp. z o.o. pod numerem tel. (22) 577 55 55 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00).
 • W przypadku dostawy do Paczkomatu kontakt z infolinią InPost możliwy jest pod numerem tel. 722 444 000 lub 746 600 000 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-22:00, w sobotę w godz. 8:00-20:00, w niedzielę w godz. 8:00-18:00, w Święta w godz. 8:00-16:00).
 • Interweniować można też w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr tel. (12) 351 03 31 (w godz. 9:00-17:00 w dni robocze) lub wysyłając maila na adres SKLEP@WEARMEDICINE.COM. Pracownik BOK-u sprawdzi na jakim etapie jest Twoje zamówienie.
Jak mogę wymienić lub zwrócić artykuł zakupiony online?

WYMIANA

Wymiany w sklepie Wearmedicine.com nie są realizowane. W celu otrzymania innego rozmiaru czy koloru należy dokonać zwrotu towaru zgodnie z obowiązującą procedurą odstąpienia od umowy i złożyć nowe, niezależne zamówienie.

ZWROT

 1. Możesz dokonać zwrotu odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z "Dokumentu zwrotu" dołączonego do przesyłki lub własnoręcznie sporządzonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 2. Wypełnij go dokładnie, pamiętając o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego oraz o podpisaniu dokumentu. Nowy dokument możesz również ściągnąć z naszej strony (ŚCIĄGNIJ format .PDF).
 3. Będziemy wdzięczni, jeśli towar będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.
 4. Zapakuj zwracany produkt i wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu lub dostarczonym przez nas formularzem zwrotu oraz oryginałem lub kopią paragonu (lub faktury) odeślij na adres:
  BRANDBQ Sp. z o.o.
  Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów
  z dopiskiem „Medicine - zwrot”

  tel. 12 351 03 31

PAMIĘTAJ:

 • Zwrotu dokonujesz na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.
 • Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 • Nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).
 • Podpisz dokument zwrotu towaru. Dokumenty bez podpisu nie zostaną uznane.
 • Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni od otrzymania zwrotu w magazynie Medicine lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania, w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, na zasadach obowiązujących w przepisach prawa.
 • Jeśli zrobiłeś/aś przedpłatę – zwrot należności otrzymasz w takiej formie, w jakiej dokonałeś/aś opłaty za zamówienie.
 • Jeśli zapłaciłeś/aś za zamówienie gotówką przy odbiorze i wypełniłeś/aś wskazane w formularzu zwrotu pole rachunku bankowego – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu.
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka polecona". Numer kontaktowy dla kuriera: 12 351 03 31.
 • Pod adresem Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów przyjmujemy zwroty towarów zakupionych wyłącznie w sklepie internetowym.

 

DARMOWE ZWROTY W SALONACH / PICK UP POINT KRAKÓW

Jeśli dokonałeś/ dokonałaś zakupu w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić towar w salonie stacjonarnym lub w krakowskim punkcie odbioru w PUP ANSWEAR!*

W przypadku chęci zwrotu nie musisz już czekać w kolejce do nadania przesyłki ze zwracanym towarem, ani ponosić kosztów transportu. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się któryś z naszych salonów wystarczy krótka wizyta w jednym z nich. Nasi sprzedawcy pomogą dopełnić niezbędnych formalności. Zwrot należności otrzymasz w takiej samej formie, w jakiej dokonałeś/aś płatności, chyba że wyrazisz zgodę na inny sposób zwrotu (np. na podany nr rachunku bankowego w przypadku płatności gotówką).

Listę naszych salonów znajdziesz w górnym menu strony w zakładce LOKALIZATOR SALONÓW lub klikając TUTAJ >>

Oczywiście pozostaje tradycyjna możliwość zwrotu towaru, czyli odesłanie zakupionych produktów na adres wskazany w formularzu dołączonym do przesyłki i zwrot na konto bankowe. 

*zwrotu nie można dokonać w salonach outletowych tj. Sosnowiec Fashion House, Gdańsk Fashion House, Kraków Modlniczka Factory, Warszawa Ursus Factory, Warszawa Factory Annopol, Łodź Ptak Outlet oraz Szczecin Outlet Park

Czy mogę anulować lub zmienić zamówienie?

Anulowanie zamówienia:

Możesz anulować zamówienie logując się do swojego Konta Klienta, ale tylko do momentu zanim rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia, czyli do otrzymania maila o treści „Twoje zamówienie zostało przekazane do magazynu”.

Jeśli przy Twoim zamówieniu widoczny jest link „Anuluj zamówienie” anulowanie jest możliwe. Pamiętaj, że ta opcja jest dostępna wyłącznie przez ograniczony czas, dlatego jeżeli nie widzisz jej przy wybranym zamówieniu, oznacza to, że jest już za późno, aby anulować zamówienie samodzielnie.

W razie wątpliwości skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod adresem mail: SKLEP@WEARMEDICINE.COM lub numerem telefonu (12) 351 03 31. Nasz pracownik sprawdzi na jakim etapie jest Twoje zamówienie i potwierdzi możliwość jego anulacji.

 

Zmiana zamówienia:

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a my sprawdzimy, czy możemy jeszcze zmienić Twoje zamówienie (np. zmienić adres dostawy lub produkt).

Posiadam kod promocyjny lub zniżkę. Mogę je wykorzystać przy zakupach online?

Tak, możliwe jest zrealizowanie kodu rabatowego, pod warunkiem, że kod skierowany jest dla oferty e-sklepu oraz nie upłynęła jego data ważności (kod należy wpisać w koszyku zakupów).

Jakie są rodzaje wysyłki?

Wearmedicine.com zapewnia swoim klientom następujące formy dostawy:

 • Odbiór w Salonach Medicine / Pick Up Point Kraków - z darmową dostawą nawet w 24h
 • Kurier DPD
 • Paczkomaty InPost
Zwracasz artykuł opłacony przy odbiorze. W jaki sposób zostanie zrealizowany zwrot?

Jeśli zapłaciłeś/aś za zamówienie gotówką przy odbiorze i wypełniłeś/aś wskazane w formularzu pole rachunku bankowego – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu. Jeśli zrobiłeś/aś przedpłatę – należność zwracamy na kartę płatniczą lub konto, z którego dokonana była wpłata.

Jeśli zwortu dokonujesz w salonie stacjonarnym / punkcie odbioru, zwrot należności otrzymasz w takiej samej formie, w jakiej dokonałeś/aś płatności, chyba że wyrazisz zgodę na inny sposób zwrotu (np. na podany nr rachunku bankowego w przypadku płatności gotówką).

Potrzebujesz pomocy?
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00
Dane kontaktowe
Kontakt e-mail dla klientów salonów
salony@wearmedicine.com
Oferty współpracy, media
marketing@brandbq.pl
Franczyza
Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem sieci franczyzowej marki Medicine, prześlij zapytanie pod adres: franczyza@brandbq.pl
Cooperation
If you are interested in developing MEDICINE brand in other countries than Poland, send your inquiry to us on e-mail address: export@brandbq.pl
ADRES KORESPONDENCYJNY
(adres do wysyłki zwrotów i reklamacji zakupionych wyłącznie w sklepie online)

BRANDBQ Sp. z o.o.
Kokotów 812 C,
32-002 Kokotów
z dopiskiem 'Sklep wearmedicine.com'