logo MED

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

>>  zamówienia złożone w dni robocze 
Zamówienia złożone i potwierdzone przez Sklep do realizacji przed godz. 15:00 od poniedziałku do piątku - są gotowe do odbioru nawet w 24h, licząc od dnia złożenia zamówienia.  

>> zamówienia złożone w weekend (piątek-niedziela) 
Zamówienia złożone od piątku po godz. 15:00 do niedzieli do godz. 13:00 (poza weekendami świątecznymi) są gotowe do obioru w poniedziałek. 

>>  pozostałe dni 
Zamówienia złożone po godz. 15:00 od poniedziałku do czwartku oraz w święta - są gotowe do odbioru standardowo do 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia. 

 

Co do zasady do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się święta i dni ustawowo wolne od pracy. 

Zamówienia płatne on-line wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godz. 15:00 (przed godz. 13:00 w przypadku niedzieli). Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. O przyjęciu płatności za zamówienie Klient informowany jest mailowo. 

 
Klient otrzyma wiadomość SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia, które będzie na niego oczekiwać przez 5 kolejnych dni. 

 

  • zamówienia z formą dostawy do wybranego Paczkomatu InPost 
     

>>  zamówienia złożone w dni robocze 
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 15:00 - dostarczane są do Klienta standardowo w ciągu 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia.  

>>  pozostałe dni 
Zamówienia złożone po godz. 15:00 oraz w dni wolne od pracy i święta - dostarczane są do Klienta standardowo w ciągu dwóch dni roboczych po dniu złożenia zamówienia. 

 
Co do zasady do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy. 

Zamówienia płatne on-line wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godz. 15:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. O przyjęciu płatności za zamówienie Klient informowany jest mailowo.  
 

Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem. Jeśli Klient nie odbierze zamówienia w ciągu 48 godzin od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, zostanie ono zwrócone do nadawcy. 

 

  • zamówienia z formą dostawy kurierem DPD 

 

>>  zamówienia złożone w dni robocze 
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 15:00 - dostarczane są do Klienta w ciągu 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia.  

>> zamówienia złożone w weekend (piątek-niedziela) 
Zamówienia złożone od piątku po godz. 15:00 do niedzieli do godz. 13:00 (poza weekendami świątecznymi) zostaną dostarczone w poniedziałek.  

>>  pozostałe dni 
Zamówienia złożone po godz. 15:00 od poniedziałku do czwartku oraz w święta - dostarczane są do Klienta standardowo w ciągu dwóch dni roboczych licząc od dnia złożenia zamówienia. 
 

Co do zasady do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się nie wliczają się święta i dni ustawowo wolne od pracy. 

Zamówienia płatne on-line wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godz. 15:00 (przed godz. 13:00 w przypadku zamówień złożonych w niedzielę). Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. O przyjęciu płatności za zamówienie Klient informowany jest mailowo. 

 

O każdym etapie realizacji zamówienia poinformujemy Cię mailowo. 

W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę Sklepu najszybciej jak to możliwe.