logo MED

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

  • zamówienia z formą dostawy kurierem lub do wybranego Paczkomatu

>>  zamówienia złożone w dni robocze
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 15:00 - dostarczane są do Klienta standardowo w ciągu 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia. 

>>  pozostałe dni
Zamówienia złożone po godz. 15:00 oraz w dni wolne od pracy i święta - dostarczane są do Klienta standardowo w ciągu dwóch dni roboczych po dniu złożenia zamówienia.

Co do zasady do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godz. 15:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.
 

PRZYKŁAD:

Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek do godz. 15.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta do czwartku. Jeśli zostanie złożone w sobotę o godz. 15.00 - przesyłka zostanie nadana do wtorku z przewidywaną dostawą na środę.

W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę sklepu najszybciej jak to możliwe.

 

UWAGA: Przyspieszamy czas realizacji zamówień z odbiorem w salonie stacjonarnym!

>>  zamówienia złożone w dni robocze
Zamówienia złożone i potwierdzone przez Sklep do realizacji przed godz. 15:00 od poniedziałku do piątku - są gotowe do odbioru w 24h, licząc od dnia złożenia zamówienia.

>>  pozostałe dni
Zamówienia złożone po godz. 15:00 oraz w dni wolne od pracy i święta - są gotowe do odbioru standardowo do 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia.

Co do zasady do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 15:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.


PRZYKŁAD:

Jeśli zamówienie zostanie złożone w środę przed godziną 15:00 to przesyłka będzie gotowa do odbioru w wybranym salonie w czwartek. Jeśli zamówienie zostanie złożone w piątek przed godziną 15:00 to przesyłka będzie gotowa do odbioru w sobotę. Jeśli zamówienie zostanie złożone w piątek po godzinie 15:00, sobotę lub niedzielę - przyjmiemy je do realizacji w poniedziałek i możliwie jak najszybciej przygotujemy do wysyłki.

W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę sklepu najszybciej jak to możliwe.

 

W jakim czasie firma kurierska dostarcza przesyłkę?
 

Kurier DPD:
Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia.

Odbiór w Salonie Medicine / Pick Up Point Kraków:
W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi do 24 godzin dla zamówień złożonych i potwierdzonych przez Sklep do realizacji przed godz. 15:00 od poniedziałku do piątku oraz do 48 godzin dla zamówień złożonych po godz. 15:00, w dni wolne od pracy i święta. Klient otrzyma wiadomość SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia, które będzie na niego oczekiwać przez 5 kolejnych dni.

Paczkomaty InPost:
Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem. Jeśli Klient nie odbierze zamówienia w ciągu 48 godzin od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, zostanie ono zwrócone do nadawcy.