logo MED

DOSTAWA

 

JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI?

Koszt wysyłki dla zamówień poniżej 200 zł wynosi 11,90 zł.

Darmowa wysyłka obejmuje wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 zł.

 

Czym wysyłacie przesyłki?

Wearmedicine.com zapewnia swoim klientom następujące formy dostawy:

>> Odbiór w Salonach Medicine / Pick Up Point Kraków
>> Paczkomaty InPost
>> Kurier DPD


Jakie są koszty dostawy?

>> Odbiór w Salonach Medicine / Pick Up Point Kraków

zawsze 0 zł - bez względu na wartość zamówienia

>> Paczkomaty InPost

zamówienie poniżej 200 zł - koszt 11,90 zł
zamówienie powyżej 200 zł - koszt 0 zł

>> Kurier DPD

zamówienie poniżej 200 zł - koszt 11,90 zł
zamówienie powyżej 200 zł - koszt 0 zł


W jakich godzinach dostarczacie przesyłki?

>> Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 - 20.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.Czy kurier zadzwoni przed doręczeniem przesyłki?

>> W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.Co jeśli przesyłka kurierska się opóźnia?

>> Najprościej skontaktować się z firmą kurierską odpowiedzialną za doręczenie przesyłki i podać numer przesyłki:

  • DPD Polska Sp. z o.o. pod numerem tel. (22) 577 55 55 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00)

>> Interweniować można też w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr tel. (12) 351 03 31 lub korzystając z formularza kontaktowego.

 

Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

Ile mam czasu na odbiór zamówienia z Paczkomatu?

>> Na odbiór przesyłki masz 48 godzin od momentu doręczenia jej do Paczkomatu. Jeśli nie odbierzesz zamówienia w ciągu 48 godzin, zostanie ono zwrócone do nadawcy.

Swoją przesyłkę możesz śledzić wpisując jej numer na stronie: inpost.pl/sledzenie-przesylek


Ile mam czasu na odbiór zamówienia w salonie?

>> Twoje zamówienie będzie na Ciebie oczekiwać przez 5 kolejnych dni od momentu otrzymania wiadomości SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia. Aby odebrać zamówienie nie musisz ustawiać się w kolejce przy kasie! Poproś dowolnego sprzedawcę z salonu o pomoc i wydanie paczki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 

Pick Up Point Kraków 

Skorzystaj z opcji darmowej dostawy do krakowskiego punktu odbioru, który znajduje się w Pick Up Point Answear przy Alei Pokoju 18. To nowy punkt na mapie Krakowa, w którym wygodnie i bez dodatkowych kosztów odbierzesz swoje zamówienie lub dokonasz zwrotu. 

Wybierając formę dostawy, w koszyku zakupów zaznacz opcję “Obiór w salonie” i wybierz z listy Punkt Odbioru Answear. Zamówienia z dostawą do Pick Up Pointu oraz zwroty dokonywane na miejscu w punkcie, realizujemy w takim samym trybie, jak w przypadku odbioru/zwrotu w salonach stacjonarnych Medicine. Opcja darmowego zwrotu w Pick Up Point dotyczy tylko produktów zakupionych w sklepie internetowym.