logo MED

Dresy męskie, spodnie dresowe męskie

Liczba produktów: 3
Najnowszego
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
NOWA CENA
BASIC
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor czarny
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor czarny
Cena aktualna:
89.90 zł
Cena regularna: 129.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129.90 zł
NOWA CENA
BASIC
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor szary
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor szary
Cena aktualna:
89.90 zł
Cena regularna: 129.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129.90 zł
NOWA CENA
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor czarny
Spodnie dresowe męskie gładkie kolor czarny
Cena aktualna:
89.90 zł
Cena regularna: 149.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149.90 zł

Dresy męskie to wygodny i praktyczny element garderoby, który jest wykorzystywany nie tylko do noszenia po domu. Spodnie dresowe męskie czy, inaczej mówiąc, dresy sportowe męskie stały się pełnoprawnym elementem stylówki codziennej, ulicznej i weekendowej. Męskie dresy w wielu odsłonach - właśnie takie ubrania znajdziesz na stronie sklepu MEDICINE!

Dresy męskie do noszenia po domu

Dresy męskie to element garderoby, który znacząco awansował w ostatnim czasie i nie chodzi tutaj o to, że męskie dresy możemy traktować jako eleganckie spodnie wyjściowe. Sprawa jest prostsza, chodzi o to, że w dresie można odpoczywać, ćwiczyć, ale również efektywnie i komfortowo pracować na home office! Dresy męskie bawełniane są bardzo wygodne i pozwalają na pełnię swobody podczas domowego, wytężonego dnia pracy, który w dużej mierze opiera się przecież na siedzeniu w domowym biurze. Nic nie gniecie, nic nie uwiera, a materiał jest miły w dotyku - takie właśnie są spodnie dresowe. Męskie dresy do noszenia po domu przestały straszyć dziurami i powypychanymi kolanami; od jakiegoś czasu mamy modę na komfortowy, wygodny i ładny dres męski. I całe szczęście.

Spodnie dresowe męskie w stylizacjach codziennych

Stylizacje codzienne zakładają, że możesz wykorzystywać je na niezobowiązujące spacery, załatwianie spraw w mieście, czy na spotkania z przyjaciółmi. Spodnie dresowe męskie odpowiednio dobrane do całości stylizacji nie tylko zapewnią Ci komfort i wygodę, ale będą również dobrze wyglądały. Ciekawy wybór różnych modeli znajdziesz na stronie sklepu internetowego MEDICINE. Męskie dresy możesz połączyć z luźnym T-shirtem, rozpinaną bluzą z kapturem lub jednolitą bluzą sportową. Do takich stylizacji wybieraj wygodne buty o sportowym stylu, ponieważ bardzo dobrze współgrają z dresową dzianiną.

Męskie dresy w niecodziennej odsłonie

Moda nie znosi nudy i skłania nas do tego, abyśmy proponowali coraz to nowe rozwiązania, kolory, wzory, desenie. Cała ekipa MEDICINE bierze to mocno do serca, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz dresy męskie bawełniane z ciekawym nadrukiem czy z artystycznym printem. Co więcej, do takiego dołu możesz bez problemu dopasować górę dresową z takim samym motywem. Oczywiście, znajdziesz u nas również dresy męskie czarne, ponieważ stanowią one jeden z najczęściej wybieranych kolorów, jeśli chodzi o wygodne spodnie męskie do noszenia po domu. Kolorowe spodnie dresowe męskie możesz zestawić ze spokojną, jednolitą bluzą dresową, a wtedy otrzymasz zdecydowanie inny look.

Dresy sportowe męskie na jogging, na siłownię

Dresy sportowe męskie bardzo często wykorzystywane są jako komfortowy męski strój do ćwiczeń sportowych lub do biegania w parku, na bieżni. Jeśli tylko masz ochotę ćwiczyć w kolorowych dresach męskich, to serdecznie zapraszamy po garść inspiracji, które znajdziesz na stronie MEDICINE. Klasyczne szare spodnie dresowe męskie mamy również, ale wygodny, kolorowy dres z szerokimi ściągaczami przy kostkach przypadł nam do gustu i nie możemy pozbyć się go sprzed oczu. Tak czy siak, każdy znajdzie dresy sportowe męskie, odpowiednie do swoich potrzeb.