wzorzyste skarpety Medicine

Umil sobie home office skarpetkami MEDICINE!

Chwilowo nie możemy spędzać na zewnątrz tyle czasu, ile byśmy chcieli (#rozsądek, #zostajęwdomu), dlatego próbujemy jak najlepiej ułożyć i umilić sobie czas spędzany w domowym biurze, domowym kinie czy w domowej restauracji. Mamy dla Ciebie coś fajnego!

Otóż, Grono Niezależnych Ekspertów Do Spraw Ciepła, Komfortu i Przyjemności Na Stopach (w skrócie GNEDSCKiPNS) przeprowadziło wnikliwe analizy i badania asortymentu magazynowego skarpetek MEDICINE. Wnioski z raportu przedstawiamy poniżej.

 

Motywacyjne skarpetki na każdy dzień tygodnia

Podczas domowej izolacji możesz czuć przypływ sił i chęci do pracy, ale równie dobrze może Ci się nie chcieć absolutnie nic. Gratulujemy i zazdrościmy tej pierwszej grupie, a dla grupy drugiej (dzień dobry, jesteśmy w domu) wymyśliliśmy skarpetkowy system motywacyjny. Na stronie sklepu MEDICINE znajdziesz około dwustu par kreatywnych i niecodziennych wzorów skarpet męskich i skarpet damskich. Skompletuj swój indywidualny zestaw motywacyjny na nadchodzący tydzień!

Np. na poniedziałek niech to będą skarpety z motywem kawiarki i kawy – wiadomo, przecież to bezduszny poniedziałeczek. Na wtorek możesz zaplanować sobie warzywny obiad, więc na stopy – w ramach motywujących przypominaczy – załóż najbardziej warzywne skarpetki, jakie znajdziesz. Środa niech będzie dniem w skarpetkach w muffinki – równowaga w przyrodzie to podstawa. Czwartek i piątek zrób sobie na sportowo (ha ha) – załóż skarpetki w rowery i deskorolki. A co wybierzesz na skarpetki weekendowe?

 

Oznacz dni tygodnia kolorami skarpetek

Jeśli wydaje Ci się, że przed chwilą Twój kalendarz witał Cię poniedziałkowym planem pracy, a tu nagle zrobiła się środa, a do tego czwartek zlał się z piątkiem i zaskoczył Ci sobotą, to znak, że należy wdrożyć skarpetkowy podział tygodnia. Do każdego dnia tygodnia dopasuj skarpetki w innej tonacji kolorystycznej, np. poniedziałek zrób zielony, ze skarpetkami w brokuły, wtorek różowy – to będą skarpetki w kwiatki. Środa może być idealna na biało-czarne skarpetki z Rickiem i Mortym, a czwartek niech Ci umilą granatowe skarpetki ze śnieżnobiałymi czaszkami. Piątek możesz spędzić na boso, bo to dzień na jogę, a sobota może być czarna, jak czarne serduszka i koty na sobotnich skarpetkach. Zaś niedziela będzie brązowa, ze skarpetkami w szopy pracze lub żubry.

 

Odrobina czegoś miłego, żeby nie zwariować

Zauważyliśmy, że zadaniowcy (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) lubią mieć jasno wytyczone granice, dzięki którym zawsze będą wiedzieli co i na kiedy jest do zrobienia, a także jakich deadline’ów nie można przekroczyć. Takie typy osobowości dbają o to, aby w czasie izolacji, podczas wideokonferencji, prezentować się nienagannie od stóp do głów. I niby każdy już uwierzył w ten dopracowany, profesjonalny image, ale jest jeden szczegół, który mówi coś więcej o naszych profesjonalnych zadaniowcach. To ich skarpetki. Okazuje się, że eleganckie chinosy czy materiałowe spodnie męskie odsłaniają kawałek skarpetki z gołąbkiem, kaczuszką lub wielbłądem. Do tego wszystkiego dokładamy skarpetki z psem-kosmonautą w oldschoolowym skafandrze, stado wielorybów podczas wspólnej kolacji lub jezioro Loch Ness z uroczym mieszkańcem. Profesjonalni zadaniowcy nie pokazują swoich skarpetek do kamery, ale cieszą się z nich jak małe dzieci.

 

Działaj kreatywnie gdzie tylko się da

Już od dłuższego czasu siedzimy w domach i przez to może brakować nam energii i chęci do działania. To, co na pewno możemy zrobić, to rozmawiać ze sobą, czytać książki, oglądać filmy i jeść czekoladę. Starajmy się również umilać sobie czas, który spędzamy w domu, np. zakładając do pracy na home office piękne ubrania homewear: kwiatowe koszule (bo przecież wiosna!), kolorowe T-shirty (tak, tak, dalej ten sam powód) czy kolorowe skarpetki. Dwupaki skarpetek MEDICINE są komponowane tak, abyście mogli bez przeszkód łączyć je między sobą i tworzyć najciekawsze zestawienia nie do pary, które powiedzą o Was więcej, niż mogłoby się wydawać. To jak? Kto chce się pochwalić swoją skarpetkową kompozycją nie do pary? 

Jeszcze trochę, damy radę. Będzie lepiej.