Kategoria: TRENDY SEZONOWE

spódnica plisowana

Krótka, jeansowa, a może w stylu boho? Robimy przegląd spódnic na lato!

Spódnica damska, to Wasz niekłamany faworyt, jeśli w grę wchodzą letnie outfity komponowane z ubrań MEDICINE! Jedną spódnicę można zestawić z kilkoma różnymi bluzkami lub topami i za każdym razem otrzymamy inną stylizację. Sprawdź, które modele spódnic damskich i printów są najmodniejsze w sezonie letnim 2020 i wcale nie dziw się, że prowadzą wzory kwiatowe, roślinne i piękne, oryginalne grafiki!

Czytaj dalej >

spodnie Medicine

Wiosna nadChodzi, czyli wiosna w spodniach Medicine!

Wiosna czeka już za następnym zakrętem! Jeśli chcesz w nią wkroczyć z lekkością, zrób wiosenne porządki w garderobie. Gruntowny przegląd szafy wprowadzi ład i porządek na półkach. A jak już będziesz mieć wolne miejsce, to śmiało możesz dobrać ubrania, które staną się Twoim przebojem wiosny. Dzisiaj na tapetę bierzemy spodnie damskie i spodnie męskie!

Czytaj dalej >

sweter damski

Zima – ostatnie starcie, czyli przegląd ciepłych bluz i swetrów na zimę i jeszcze niezbyt ciepłą wiosnę

Zima nadal trwa i wcale nie ma zamiaru odpuścić! Luty to miesiąc, w którym możemy spodziewać się siarczystego mrozu, śniegu i wiatru, który przeszywa do szpiku kości. Ale to przecież luty, jemu naprawdę wolno. Zatem, zamiast rzucać klątwy na miesiąc, który niczemu nie jest winien, zobaczcie, jak sprytnie przetrwać te ostatnie podrygi zimy w ciepłych swetrach i bluzach MEDICINE!

Czytaj dalej >