Kategoria: MEDICINE POLECA

kurtka męska puchowa Medicine

Poszukaj w sobie jesiennych inspiracji – nowa kolekcja MEDICINE

Niektórzy noszą w sobie lato, inni wiosnę, ale są również i tacy, którzy w znacznej mierze składają się z jesieni. Jesienni ludzie intuicyjnie wybierają ciepłe, naturalne materiały, przyjemne w dotyku warstwy, kolory kasztanów, jarzębin i porannych promieni słońca w zamglonym parku. Zamknij oczy, zrób głęboki wdech i poszukaj pięknych, jesiennych inspiracji w sobie.

Czytaj dalej >

koszulka Grafika Polska

Za nami kreatywne pół roku z kolekcjami specjalnymi MEDICINE!

Czas płynie w zawrotnie szybkim tempie i, ani się obejrzeliśmy, a za nami kolejne pół roku z niepowtarzalnymi, pięknymi kolekcjami specjalnymi MEDICINE. Hołd dla sztuki wielkich mistrzów, wspaniałe grafiki od tatuatorów z Tattoo Konwent, Grafika Polska oraz Podkościelny, Wójtowicz i Haring! Zobaczcie, jak wyglądały nasze kolekcje specjalne na przestrzeni ostatniego półrocza!

Czytaj dalej >

tshirt damski biały

Wygoda i styl, czyli za co lubicie T-shirty MEDICINE!

Dokładamy wszelkich starań, aby każda nowa kolekcja MEDICINE była oryginalna i niepowtarzalna. Co sezon pojawiają się u nas krótkie serie ubrań z pomysłowymi grafikami i wzorami. Za każdym razem są to twórcze propozycje, które zrodziły się w głowach zdolnych artystek i artystów. Style, motywy i inspiracje każdej i każdego z nich są naprawdę różne, ale wspólnym mianownikiem jest artystyczna wrażliwość i nieszablonowe, piękne wzory. W MEDICINE chcemy promować rodzime talenty, stąd powstała kolejna odsłona z serii Grafika Polska, która właśnie weszła do oferty. Jeśli jesteście ciekawi, jakie wspaniałości znajdują się na koszulkach damskich i męskich w najświeższej kolekcji Grafika Polska – zapraszamy do stacjonarnych salonów MEDICINE lub do zapoznania się z ofertą na naszej stronie wearmedicine.com. Czytaj dalej >

Medicine szyje maseczki dla krakowskich szpitali.

ANSWEAR.com wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy łączą siły i szyją maseczki dla polskich szpitali

Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Sklep internetowy ANSWEAR.com wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiły uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Czytaj dalej >

tshirt Medicine

HOMEoffice – bezpiecznie w domu, HOMEwear – wygodnie w domu

Czas niestety mamy taki, że zupełnie nie sprzyja on wychodzeniu na zewnątrz. Jeśli tylko możesz pracować zdalnie, czyli zrobić home office, to właśnie tak zrób. To mądry ruch, który zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich. Ograniczając do minimum wyjścia na zewnątrz i przebywanie w większych skupiskach ludzi przeciwdziałasz rozprzestrzenianiu się wirusa. W ten prosty sposób każdy z nas może zmniejszyć zakres rozprzestrzeniania się pandemii #zostajewdomu!

Czytaj dalej >