Kategoria: INSPIRACJE MODOWE

Jak ubierają się „Dżentelmeni” Guya Ritchiego?

Guy Ritchie wyspecjalizował się w robieniu dobrego, angielskiego kina gangsterskiego. Jego filmy charakteryzują się wartką akcją, zagęszczeniem wątków i postaci, świetnie dobraną obsadą aktorską i angielskim humorem. Jeśli mniej więcej tego spodziewacie się po jego najnowszym filmie – “Dżentelmeni”, to mniej więcej się nie zawiedziecie!

Czytaj dalej >

sukienka damska Medicine

Odkrywamy uroki Debiutantów Mike’a Millsa

Debiutanci to film z 2010 roku, jednak jego akcja dzieje się w 2003 roku, a z przebitek wyłania się również odleglejsza przeszłość lat 50. czy 60. Całość to bardzo ładny obraz o rodzinnych i przyjacielskich relacjach, które złożone są zarówno z rzeczy pogodnych i łatwych, jak i z rzeczy, które ściskają za gardło i wstrzymują oddech. W tym filmie mamy również czworonożnego aktora, plakaty filmowe i dużo książek! Czy może być lepiej?!

Czytaj dalej >

lniana koszula

Włochy, ach te Włochy! Zobaczcie, co zachwyciło nas w “Wielkim pięknie” Paolo Sorrentino!

Do tej pory opisywaliśmy Wam filmy, które dostały nominację lub wygrały Oscara w zeszłym sezonie oscarowym. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was coś innego – skok do 2013 roku i w 100% bezpieczną wycieczkę do Włoch. Co nas zachwyciło w Wielkim pięknie Paolo Sorrentino? Dokładnie wszystko! A w słowie “wszystko” znajduje się również kącik z modą. Moda w Wielkim pięknie to len, a to przede wszystkim wspaniałe lniane marynarki Jepa Gambardelli!

Czytaj dalej >

sukienka w kwiaty

“Historia małżeńska” – trochę codzienności, trochę elegancji

Nie umiemy wytrzymać długo bez kina, kawy i dobrych grafik od zdolnych artystów. Na szczęście wszystko mamy pod ręką, nawet jeśli kina są tymczasowo zamknięte, a kawą możemy rozkoszować się w domowym zaciszu. Dzisiaj będzie dużo sukienek w kwiaty, dużo pięknych koszul i trochę kardiganów. Zobaczcie, co ciekawego znaleźliśmy w – wielokrotnie nominowanej do Oscarów – Historii małżeńskiej! Czytaj dalej >

sukienka damska

Oscary, Oscary i jeszcze raz MEDICINE!

Wręczenie Oscarów oglądaliśmy z wypiekami na twarzy! W związku z tym, że kochamy kino i dobre filmy, to postanowiliśmy dać temu wyraz! Rozpoczynamy serię wpisów, w których będziemy opowiadać Wam o ciekawych filmach, a dodatkowo, znajdziemy w kolekcji MEDICINE takie ubrania, które będą odzwierciedleniem lub nawiązaniem do najlepszych filmowych stylizacji! To jak? Zaczynamy!

Czytaj dalej >