tshirt Medicine

HOMEoffice – bezpiecznie w domu, HOMEwear – wygodnie w domu

Czas niestety mamy taki, że zupełnie nie sprzyja on wychodzeniu na zewnątrz. Jeśli tylko możesz pracować zdalnie, czyli zrobić home office, to właśnie tak zrób. To mądry ruch, który zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich. Ograniczając do minimum wyjścia na zewnątrz i przebywanie w większych skupiskach ludzi przeciwdziałasz rozprzestrzenianiu się wirusa. W ten prosty sposób każdy z nas może zmniejszyć zakres rozprzestrzeniania się pandemii #zostajewdomu!

 

Zatem, kto może, nadaje w domu! 

Jest tyle miłych rzeczy, które możemy zrobić zostając w domowych pieleszach. O części z nich napiszemy Wam poniżej, a kolejną część wymyślcie sami, żeby nie było nudy! Podrzucajcie nam swoje pomysły na fb i instagramie dodając #WearMedicine i #zostajewdomu

 

Wzorowy home office – mamy na to przepis!

Zawodów, które możemy wykonywać w trybie pracy zdalnej jest naprawdę wiele i mamy nadzieję, że wszyscy, którzy mogą, korzystają z tej opcji z radością. Praca z domu jest przyjemna i miła, bowiem np. podczas przerwy kawowej można poprzytulać ukochanego zwierza domowego (co kto ma, co kto lubi – nie oceniamy) lub popodglądać jak rosną paprotki i fikusy na parapecie.

Żeby jednak nie przeciągać tych przyjemnych przerw w nieskończoność i zapanować nad domowym rozprężeniem – ponieważ praca z domu, to nadal praca – proponujemy, aby do domowego biura “ubrać się”. Co to znaczy? Na 8 godzin ubierzmy się inaczej, niż nosimy się po domu. Lepiej będzie się nam pracowało, jeśli zachowamy pewne schematy postępowania. Zobaczycie sami, że taki prosty trik, jak założenie “ubrania do pracy”, lepiej zmotywuje Was do działania, niż siedzenie w domu w pogniecionym dresie. Nie proponujemy sztywnych garniturów ani garsonek, ale wygodne t-shirty w ciekawe wzory od naszych zdolnych grafików – jak najbardziej! Piękne koszulki czy t-shirty znajdziecie w dziale HOMEwear dla niej, jak i HOMEwear dla niego. Naprawdę jest z czego wybierać, a praca z domu od razu stanie się przyjemniejsza.

 

Wygodne bluzy dla niej, wygodne bluzy dla niego

Zacznijmy bardzo klasycznie, czyli od ciepłych i wygodnych bluz. Prawda jest taka, że ciepełka nigdy za wiele, zatem na podorędziu zawsze warto mieć cieplejszą bluzę lub sweter. W pracy domowej może być ciepło, miło i wygodnie, a gdyby to Was jeszcze nie przekonało, to dodamy do tego Keitha Haringa. Jedna z najnowszych kolekcji ubrań MEDICINE ma na sobie jego pop-artowe grafiki. Bluzy i t-shirty z takimi wzorami dobrze współpracują w trybie home office.

 

Marchewy, joggery i slouchy – takie jeansowe rzeczy!

Zaproponujemy jeans, ponieważ jeans lubimy bardzo. Jeansu u nas pod dostatkiem, a do tego jest to jeans w świetnej formie, czyli w formie marchewek, joggerów czy wygodnych jeansów typu slouchy. Wszystkie te modele idealnie nadają się do tego, aby zasiąść w nich do pracowego laptopa i napisać wszystkie ważne rzeczy, które na co dzień w pracy piszemy. Gdyby jednak była u Was chęć na spodnie inne, niż jeansy, to spieszymy donieść, że w dziale spodnie damskie i spodnie męskie mamy wiele wygodnych i luźnych fasonów, które z pewnością przydadzą się na czas relaksu, już po pracy wykonywanej w trybie home office.

 

Skarpetki – takie piękne, bo nie do pary

Styl domowy u każdego może być inny, to prawda, ale kolorowe skarpetki lubimy chyba wszyscy. Krótkie czy długie, jasne czy ciemne, z grafiką, a może z motywem? W co jak w co, ale w skarpetki to my z pewnością umiemy. Wszystkie nasze skarpetki są idealnie nie do pary, drugich takich nie znajdziecie!

 

 

A po pracy – relaks!

Po wytężonym dniu pracy pora na zasłużony relaks. Wspólne układanie puzzli, czytanie książek przy kubku gorącego kakao, a może partyjka Memory na rozruszanie pamięci? Wszystko znajdziecie w dziale HOMEwear MEDICINE i zamówicie przez internet – bezpiecznie i wygodnie.

Dbajcie o siebie i bądźcie rozsądni. Przybijamy zdalną piątkę – MEDICINE.