Eleganckie spodnie z wysokim stanem. Dla kogo będą najlepsze?

Tak naprawdę eleganckie spodnie z wysokim stanem będą pasować prawie na każdego. Tak wiele jest wariantów, że trudno będzie sobie czegoś nie wybrać. Spodnie z wysokim stanem wyszczuplające, podkreślające figurę, wiązane lub zapinane – od możliwości wyboru może zakręcić się w głowie. Dla przykładu: modne i bardzo szykowne szerokie spodnie z wysokim stanem zrobią furorę na wernisażu, bankiecie i w pracy, a nawet podczas wywijania na parkiecie!

Jak najlepiej zacząć nosić spodnie z wysokim stanem eleganckie i na co dzień? 

Oto jest pytanie. Najbezpieczniej będzie spróbować z miękkimi tkaninami, jak len, bawełna lub ich połączenie. To lekkie i podatne tkaniny, z których szyje się luźne spodnie z wysokim stanem, by nadać im zwiewności. Ubrane, takie spodnie będą falować podczas chodzenia i na wietrze, a w pozycji siedzącej podkreślą delikatnie kształt naszych nóg. Warto mieć w pamięci takie szczegóły przy dobieraniu swoich pierwszych, eleganckich spodni z wysokim stanem. Po zapoznaniu się z ich specyfiką w wariancie lekkim i zwiewnym, można pokusić się na nieco cięższe materiały. Uniwersalne będą szerokie jeansy z wysokim stanem, które dłużej utrzymają swój kształt, nawet po całym dniu.

Lekkie, czy mocniejsze tkaniny – jakie szerokie spodnie z wysokim stanem będą najlepsze?

Najtrudniej wybrać materiał, z którego uszyte są spodnie. Ale wystarczy zastanowić się, gdzie będziemy w nich chodzić? Jeśli najpopularniejszą pokonywaną trasą będzie ta z domu do pracy i z powrotem, to można sobie pofolgować i wybrać wariant bawełniany. Podobnie w sytuacji, kiedy luźne spodnie z wysokim stanem sprawdzają się w wygodach home office. Jednak w sytuacji, kiedy spodnie mają być wielozadaniowe, przyda się wytrzymałość jeansu. Sprawdzi się poza domem, w trudnych warunkach pogodowych, albo jeśli zaplączesz się w żywopłot. Każdemu się może zdarzyć, ale najważniejsze, żebyś TY była gotowa. Pomyśl o granatowych jeansowych spodniach z wysokim stanem i zobacz na stronie Medicine, jak świetnie wyglądają.

Spodnie z wysokim stanem wiązane, czy zapinane? Co z fasonami?

Tak naprawdę najlepiej mieć obie wersje. Guziki są klasyczne, proste i dobrze się trzymają, zwłaszcza w jeansach. Są jednak stylizacje, do których stworzone są wiązane spodnie z lekkich tkanin. Takimi szczegółami można sporo zmienić w wyglądzie. Eleganckie spodnie z wysokim stanem wiązane w pasie będą wspaniale współgrały z luźnymi górami, szczególnie dobrze sprawdzą się tu koszule i bluzki damskie. Luźna koszula najlepiej, by była włożona w spodnie, po to aby podkreślić gustowny węzeł. To zupełnie inna kategoria niż guziki, mniej oczywista. Pasek zwraca uwagę, ponieważ wygląda jak szykowny dodatek dobrany z wyczuciem. Poza tym spodnie z wysokim stanem wiązane i lekkie mogą wyglądać różnie, w zależności od koloru.

Czy warto wypróbować spodnie z wysokim stanem wyszczuplające sylwetkę? 

Jedną z największych zalet wyższego stanu w spodniach jest wysmuklanie kształtów. Nie dlatego, żeby je ukrywać, tylko wygładzić. Decydując się na taką nowość w garderobie, można tylko zyskać. Z jednej strony poczucie pewności, że sylwetka jest trzymana w ryzach i każdy jej szczegół jest pod kontrolą. Z drugiej strony świetne samopoczucie, bo skoro nie trzeba się martwić o detale, może iść podbijać świat. Jedyne, co warto mieć na uwadze, to wybór materiału, w tym przypadku kluczowy. Spodnie z wysokim stanem wyszczuplające sylwetkę najlepiej spełnią swoją funkcję, jeśli będą uszyte z jeansu. Lepiej kształtuje figurę i fason, więc sprawdzi się fantastycznie, a spodnie posłużą dłuższy czas.

Eleganckie spodnie z wysokim stanem dla wszystkich? 

Właściwie każdy będzie w nich dobrze wyglądał. Zawsze znajdzie się pasujący rozmiar lub fason. To nie jest kwestia możliwości, a raczej chęci. Nie każdy może dobrze się czuć w spodniach z wysokim stanem, bo np. przywykł do biodrówek. Wyłącznie osobiste preferencje mogą o tym zadecydować. Wszyscy inni znajdą swój idealny model. Czy będą to spodnie z wysokim stanem eleganckie, czy na co dzień, a może szerokie jeansy z wysokim stanem? Każdy wybierze inaczej. Tu nie ma złych odpowiedzi. Znając warianty – na guziki lub wiązany – i materiały – lekkie lub mocniejsze – każdy znajdzie swój ulubiony model. Ty już masz swój? Zajrzyj na MEDICINE i przekonaj się, jak wiele można wybrać.