logo MED

Home Nowości

Liczba produktów: 3
Sortuj odNajnowszego
Rozmiar
Kolor
Cena
Wyróżnienie
POKAŻ34
ART SERIES
Butelka termiczna 500 ml Eviva L'arte kolor multicolor
Butelka termiczna 500 ml Eviva L'arte kolor multicolor
79.90 zł
ART SERIES
Butelka termiczna 500 ml Eviva L'arte kolor multicolor
Butelka termiczna 500 ml Eviva L'arte kolor multicolor
79.90 zł
ART SERIES
Butelka termiczna 500 ml - Kolekcja jubileuszowa. 2023 Rok Wisławy Szymborskiej x Medicine, kolor czarny
Butelka termiczna 500 ml - Kolekcja jubileuszowa. 2023 Rok Wisławy Szymborskiej x Medicine, kolor czarny
79.90 zł
Zobacz również:

Gadżety do kuchni - podwaliny domowej egzystencji 

Kuchnia to serce każdego domu. Miejsce, które już dawno przestało być postrzegane tylko jako funkcjonalna przestrzeń, a zaczęło żyć własnym życiem. To w niej toczą się przecież ożywione rozmowy właśnie o życiu, sztuce, egzystencji i tych bardziej przyziemnych kwestiach. By jeszcze bardziej otworzyć się na nowe - nie tylko jej wnętrze, ale i wnętrza nas samych - w MEDICINE przygotowaliśmy gadżety do kuchni i wyposażenie kuchni, które ożywi kuchenne wnętrze, dopełni je, a może będzie nawet stanowiło jego istotę! Wybraliśmy akcesoria do kuchni, które naprawdę są istotne! 

Wyposażenie kuchni… od kuchni 

Przeprowadziliśmy szereg pogłębionych badań w grupie naszych współpracowników i z zadowoleniem stwierdzamy, że znacząca większość badanych, w tym oczywiście my sami, zadeklarowała miłość do aromatycznych herbat, gorzkiego kakao oraz do kawy czarnej jak noc lub brew łotra belzebuba. Tego wszystkiego nie byłoby, gdyby nie gadżety do kuchni i przybory kuchenne, dzięki którym przygotujemy prawdziwą ucztę dla zmysłu smaku. W związku z tym pragniemy przedstawić kolekcję kuchenną, w skład której wchodzi wyposażenie kuchni, takie jak kubki, zastawa stołowa, naczynia do serwowania potraw czy… zatyczki do wina. W końcu kuchnia nie jest niczemu winna, a praktyczne akcesoria do kuchni pozwolą jej stać się najlepszą wersją siebie. Kolor czarny i biały to klasyczna baza, która chyba nigdy się nie znudzi, dlatego wiele z naszych przyborów kuchennych są zdobione właśnie w takiej tonacji kolorystycznej i nawiązują do stylistyki tatuatorskiej w najlepszym wydaniu. Dla tych pragnących tchnąć nieco życia w kuchenne wnętrze przygotowaliśmy również gadżety kuchenne kipiące kwiatowymi czy zwierzęcymi motywami. 

Akcesoria do kuchni - gadżety z bogatym wnętrzem także na zewnątrz 

Wyposażenie kuchni, jakie przygotowaliśmy w MEDICINE charakteryzuje przede wszystkim wysokiej jakości design, zatem możecie wybierać spośród kilku charakterystycznych, dopracowanych wzorów, które będą cieszyły oko przez długi czas. Co więcej - niektóre nasze gadżety kuchenne to istne dzieła sztuki, z którymi z powodzeniem możesz wyjść do ludzi. Fajne kubki przenośne czy butelki termiczne to takie akcesoria do kuchni, z których bez problemu można pić na zewnątrz, w podróży, na wakacjach, w pracy czy podczas wykładów. Przenośne kubki z nadrukiem wyposażone są w funkcjonalny, elastyczny izolator, który sprawia, że nie poparzysz dłoni w trakcie użytkowania naczynia. Nasze akcesoria do kuchni stawią także czoła zadaniom specjalnym! Wiemy, że wśród naszych klientek i klientów jest spore grono zapalonych miłośników górskich wędrówek, pieszych wycieczek i zdobywania szczytów w kraju i za granicą. Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy gadżety kuchenne, w których skład wchodzą chociażby oryginalne kubki emaliowane. Bez problemu spakujecie je do plecaka lub torby w góry, mogąc cieszyć się prostą, nieudziwnioną formę i nawiązującą do klasycznych akcesoriów, które mogą znaleźć się w plecaku wytrawnego włóczykija. 

Przybory kuchenne i nowoczesne akcesoria do kuchni - sprawdzony pomysł na prezent

Prezent od serca dla serca? A konkretniej serca kuchni? Proszę bardzo - nowoczesne akcesoria do kuchni i praktyczne przybory kuchenne to sprawdzony sposób na trafiony prezent dla wszystkich tych, którzy właśnie urządzają swoje cztery kąty. W asortymencie MEDICINE znajdziesz genialne pomysły na prezent z okazji urodzin, jubileuszy czy innych świąt. Taka tradycja jest dobra, podtrzymujemy ją chętnie i dorzucamy swoje trzy grosze proponując Ci gadżety kuchenne, które trafią w gusta nawet tych najbardziej wymagających. W MEDICINE znajdziesz naprawdę fajne nowoczesne akcesoria do kuchni, które możesz wręczyć zarówno komuś z rodziny, przyjaciołom czy znajomym.