logo MED

Cammy x Medicine

Liczba produktów: 1
-25% przy zakupach za min. 200 zł

Kopiuj kod

CAMMY25

-25% przy zakupach za min. 200 zł

Promocja obowiązuje przy zakupach za min. 200 zł i trwa do 23.12.21. Nie obejmuje kolekcji Stylowy Pupil i nie łączy się z innymi promocjami. W koszyku zakupów wpisz kod CAMMY25 i zatwierdź.

Sortuj odNajnowszego
Rozmiar
Kolor
Cena
POKAŻ34
Kostki do chłodzenia whisky czarne
Kostki do chłodzenia whisky czarne
49.90 zł
Zobacz również:

Gadżety do kuchni - podwaliny domowej egzystencji 

Kuchnia to serce każdego domu. Miejsce, które już dawno przestało być postrzegane tylko jako funkcjonalna przestrzeń, a zaczęło żyć własnym życiem. To w niej toczą się przecież ożywione rozmowy właśnie o życiu, sztuce, egzystencji i tych bardziej przyziemnych kwestiach. By jeszcze bardziej otworzyć się na nowe - nie tylko jej wnętrze, ale i wnętrza nas samych - w MEDICINE przygotowaliśmy gadżety do kuchni i wyposażenie kuchni, które ożywi kuchenne wnętrze, dopełni je, a może będzie nawet stanowiło jego istotę! Wybraliśmy akcesoria do kuchni, które naprawdę są istotne! 

Wyposażenie kuchni… od kuchni 

Przeprowadziliśmy szereg pogłębionych badań w grupie naszych współpracowników i z zadowoleniem stwierdzamy, że znacząca większość badanych, w tym oczywiście my sami, zadeklarowała miłość do aromatycznych herbat, gorzkiego kakao oraz do kawy czarnej jak noc lub brew łotra belzebuba. Tego wszystkiego nie byłoby, gdyby nie gadżety do kuchni i przybory kuchenne, dzięki którym przygotujemy prawdziwą ucztę dla zmysłu smaku. W związku z tym pragniemy przedstawić kolekcję kuchenną, w skład której wchodzi wyposażenie kuchni, takie jak kubki, zastawa stołowa, naczynia do serwowania potraw czy… zatyczki do wina. W końcu kuchnia nie jest niczemu winna, a praktyczne akcesoria do kuchni pozwolą jej stać się najlepszą wersją siebie. Kolor czarny i biały to klasyczna baza, która chyba nigdy się nie znudzi, dlatego wiele z naszych przyborów kuchennych są zdobione właśnie w takiej tonacji kolorystycznej i nawiązują do stylistyki tatuatorskiej w najlepszym wydaniu. Dla tych pragnących tchnąć nieco życia w kuchenne wnętrze przygotowaliśmy również gadżety kuchenne kipiące kwiatowymi czy zwierzęcymi motywami. 

Akcesoria do kuchni - gadżety z bogatym wnętrzem także na zewnątrz 

Wyposażenie kuchni, jakie przygotowaliśmy w MEDICINE charakteryzuje przede wszystkim wysokiej jakości design, zatem możecie wybierać spośród kilku charakterystycznych, dopracowanych wzorów, które będą cieszyły oko przez długi czas. Co więcej - niektóre nasze gadżety kuchenne to istne dzieła sztuki, z którymi z powodzeniem możesz wyjść do ludzi. Fajne kubki przenośne czy butelki termiczne to takie akcesoria do kuchni, z których bez problemu można pić na zewnątrz, w podróży, na wakacjach, w pracy czy podczas wykładów. Przenośne kubki z nadrukiem wyposażone są w funkcjonalny, elastyczny izolator, który sprawia, że nie poparzysz dłoni w trakcie użytkowania naczynia. Nasze akcesoria do kuchni stawią także czoła zadaniom specjalnym! Wiemy, że wśród naszych klientek i klientów jest spore grono zapalonych miłośników górskich wędrówek, pieszych wycieczek i zdobywania szczytów w kraju i za granicą. Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy gadżety kuchenne, w których skład wchodzą chociażby oryginalne kubki emaliowane. Bez problemu spakujecie je do plecaka lub torby w góry, mogąc cieszyć się prostą, nieudziwnioną formę i nawiązującą do klasycznych akcesoriów, które mogą znaleźć się w plecaku wytrawnego włóczykija. 

Przybory kuchenne i nowoczesne akcesoria do kuchni - sprawdzony pomysł na prezent

Prezent od serca dla serca? A konkretniej serca kuchni? Proszę bardzo - nowoczesne akcesoria do kuchni i praktyczne przybory kuchenne to sprawdzony sposób na trafiony prezent dla wszystkich tych, którzy właśnie urządzają swoje cztery kąty. W asortymencie MEDICINE znajdziesz genialne pomysły na prezent z okazji urodzin, jubileuszy czy innych świąt. Taka tradycja jest dobra, podtrzymujemy ją chętnie i dorzucamy swoje trzy grosze proponując Ci gadżety kuchenne, które trafią w gusta nawet tych najbardziej wymagających. W MEDICINE znajdziesz naprawdę fajne nowoczesne akcesoria do kuchni, które możesz wręczyć zarówno komuś z rodziny, przyjaciołom czy znajomym.