Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Close [x]

Zwroty i reklamacje ONLINE

Poniżej zamieszczamy instrukcję, w jaki sposób, krok po kroku, dokonać zwrotu zamówienia lub złożyć reklamację. Podane informacje dotyczą zamówień złożonych w sklepie internetowym. 

 

ZWROT TOWARU

Zwrot? To proste:

Krok po kroku - jak zwrócić towar?

 1. Możesz dokonać zwrotu odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z "Dokumentu zwrotu" dołączonego do przesyłki lub własnoręcznie sporządzonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 2. Wypełnij go dokładnie, pamiętając o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego oraz o podpisaniu dokumentu. Nowy dokument możesz również ściągnąć z naszej strony  (ściągnij, format .PDF).
 3. Będziemy wdzięczni, jeśli towar będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.
 4. Zapakuj zwracany produkt i wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu lub dostarczonym przez nas formularzem zwrotu oraz oryginałem lub kopią paragonu (lub faktury) odeślij na adres:

BRANDBQ Sp. z o.o. 
ul. Hałacińskiego 2, 32-050 Skawina
z dopiskiem „Medicine - zwrot”

 Pamiętaj:

DARMOWE ZWROTY W SALONACH

Jeśli dokonałeś/ dokonałaś zakupu w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić towar w salonie!

W przypadku chęci zwrotu nie musisz już czekać w kolejce do nadania przesyłki ze zwracanym towarem, ani ponosić kosztów transportu. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się któryś z naszych salonów wystarczy krótka wizyta w jednym z nich. Nasi sprzedawcy pomogą dopełnić niezbędnych formalności. 
Szybko i sprawnie zwrócimy Ci wartość zamówienia. Zwrot płatności otrzymasz bezpośrednio w salonie.

Listę naszych salonów znajdziesz w górnym menu strony w zakładce SALONY lub klikając TUTAJ>>

Oczywiście pozostaje tradycyjna możliwość zwrotu towaru, czyli odesłanie zakupionych produktów na adres wskazany w formularzu dołączonym do przesyłki i zwrot na konto bankowe. 

 

REKLAMACJE

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Krok po kroku - jak zareklamować produkt?

 

 1. Formularz reklamacyjny (ściągnij, format .PDF)  – wydrukuj go i dokładnie wypełnij. 
 2. Możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza, zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.

 3. Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:

  BRANDBQ Sp. z o.o.
  ul. Hałacińskiego 2, 32-050 Skawina
  z dopiskiem „Medicine - reklamacja”

 4. Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
 5. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Pamiętaj:

Copyright © 2013 wearmedicine.com Created by Media Ambassador
Sklep internetowy www.wearmedicine.com prowadzi BrandBQ Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000372924, REGON 121360377, NIP 6793049718

Dziękujemy za zapisanie się na newsletter – wysłaliśmy do Ciebie wiadomość na podany adres mailowy.