logo MED

T-shirt męski z bawełny organicznej by Tomek Pieńczak, Grafika Polska biały

19.90 zł
39.90 zł
czarny

Produkt niedostępny

Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

  • opis
  • wysyłka
  • zwroty

T-shirt ze specjalnej kolekcji Grafika Polska, Tomek Pieńczak for Medicine. Model wykonany z dzianiny z nadrukiem.

Model dostępny wyłącznie online.

„W świecie, w którym dzieje się dużo i wiele bodźców dotyka nas codziennie, ważne by robić zwinne i sprawne ruchy, które popychają nas do przodu, przekuwają nasze marzenia i plany w czyny. Always faster than you –  to ilustracja, która mówi o tym, że świetnie radzę sobie z tym, co mnie otacza i (zadziornie przechwalając się) robię to lepiej od innych”.
TOMASZ PIEŃCZAK
Ilustrator z zacięciem projektowym. Swoją przygodę z tworzeniem zaczął od klocków Lego, a przez graficiarskie wybryki przerzucił się ze ścian do komputera, gdzie rozwijał się jako designer, a potem Art Director. Dziś jako niezależny ilustrator nie ogranicza się w formach i dyscyplinach. Jego prace często kontrastują swoją przyjemną formą z gorzką treścią i cierpkim przesłaniem.

Cykliczny projekt Grafika Polska Medicine ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. Nasze T-shirty zdobią grafiki wyjątkowych twórców, których wyróżnia indywidualny styl i niecodzienna technika. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy: Izabelę Dudzik, Tomasza Pieńczaka, Marię Regucką, Martę Przeciszewską, Dawida Bacewicza oraz Nikodema Szewczyka. To ich prace można teraz podziwiać w Medicine!

Ten produkt został uszyty z certyfikowanej bawełny organicznej, która jest uprawiana i zbierana z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, bez użycia nawozów i pestycydów. Proces produkcji bawełny organicznej jest bardziej przyjazny dla środowiska, a produkty z niej uszyte bardziej przyjazne dla Ciebie. Nasza bawełna posiada certyfikat  OCS 100 (Organic Content Standard), który weryfikuje zawartość włókien organicznych w produkcie końcowym – dzięki temu możesz być pewien, że nasza bawełna jest organiczna.

- Fason regular.
- Okrągły dekolt.
- Cienka, elastyczna dzianina.
- Model z nadrukiem.

Wymiary tego produktu znajdziesz w tabeli rozmiarów.

RODZAJ
Wzór: nadruk
Dekolt: okrągły
Fason: regular
Materiał: bawełna
Wyróżnienie: T-shirt kreatywny
Skład
100 % Bawełna organiczna
ID Produktu

RS21-TSM950