logo MED

T-shirt męski z bawełny organicznej by „Krabonszcz” – Nikodem Szewczyk, Grafika Polska

39.90 zł
59.90 zł
biały
fuksja
czarny

Produkt niedostępny

Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

  • opis
  • wysyłka
  • zwroty

T-shirt ze specjalnej kolekcji Grafika Polska, Nikodem Szewczyk for Medicine. Model wykonany z dzianiny z nadrukiem.

„Moimi mocniejszymi inspiracjami, jeśli chodzi ogólnie o nurty w sztuce, jest nurt kubistyczny i art brut (znany także jako outsider art). Poza tym twórczość pojedynczych twórców, np. takich jak Loribelle Spirovski, Ryan Hewett czy Francis Bacon”.
NIKODEM SZEWCZYK
Kiedyś twórca gier, teraz malarz, rysownik i grafik na pełen etat. U podstaw jest ekspresjonistą, gdyż tworzy emocjami i na temat uczuć. Sporą część jego prac stanowi także art brut, gdyż porusza często temat problemów natury psychicznej. Reszta elementów składających się na jego styl to mieszanka pomniejszych wpływów innych nurtów oraz artystów. Jest twórcą niezależnym i posiada swoje obrazy w 14 krajach na świecie.

Cykliczny projekt Grafika Polska Medicine ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. Nasze T-shirty zdobią grafiki wyjątkowych twórców, których wyróżnia indywidualny styl i niecodzienna technika. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy: Izabelę Dudzik, Tomasza Pieńczaka, Marię Regucką, Martę Przeciszewską, Dawida Bacewicza oraz Nikodema Szewczyka. To ich prace można teraz podziwiać w Medicine!

Ten produkt został uszyty z certyfikowanej bawełny organicznej, która jest uprawiana i zbierana z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, bez użycia nawozów i pestycydów. Proces produkcji bawełny organicznej jest bardziej przyjazny dla środowiska, a produkty z niej uszyte bardziej przyjazne dla Ciebie. Nasza bawełna posiada certyfikat  OCS 100 (Organic Content Standard), który weryfikuje zawartość włókien organicznych w produkcie końcowym – dzięki temu możesz być pewien, że nasza bawełna jest organiczna.
- Fason regular.
- Okrągły dekolt.
- Cienka, elastyczna dzianina.
- Model z nadrukiem.

Wymiary tego produktu znajdziesz w tabeli rozmiarów

RODZAJ
Wzór: nadruk
Dekolt: okrągły
Materiał: bawełna
Wyróżnienie: T-shirt kreatywny
Fason: regular
Skład
100 % Bawełna organiczna
ID Produktu

RS21-TSM957