logo MED

T-shirt męski z bawełny organicznej by Iza Dudzik, Grafika Polska szary

39.90 zł
59.90 zł
szary
szary
S

Sprawdź dostępność w salonach

Szczegóły produktu

Wysyłka w 24h

Informacje o dostawie

30 dni na zwrot

Informacje o zwrotach

  • opis
  • wysyłka
  • zwroty
  • kontakt

T-shirt ze specjalnej kolekcji Grafika Polska, Iza Dudzik for Medicine. Model wykonany z dzianiny z nadrukiem.

„Inspiracją do stworzenia kolekcji były dla mnie fauna i flora, z wykorzystaniem surrealistycznej interpretacji śmierci. Romantyzuję las i cały cykl w nim zachodzący”.
IZA DUDZIK
Na co dzień zajmuje się głównie ilustracją, chociaż ukończyła projektowanie graficzne i chętnie zajmuje się również zleceniami związanymi z designem. Miała okazję współpracować z takimi markami, jak Wedel, Asus, Nike, Newsweek, Puro Hotels, Danone, Ing, Volvo i inne. Najczęściej jej prace można oglądać w postaci ilustracji prasowej w magazynach.

Cykliczny projekt Grafika Polska Medicine ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. Nasze T-shirty zdobią grafiki wyjątkowych twórców, których wyróżnia indywidualny styl i niecodzienna technika. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy: Izabelę Dudzik, Tomasza Pieńczaka, Marię Regucką, Martę Przeciszewską, Dawida Bacewicza oraz Nikodema Szewczyka. To ich prace można teraz podziwiać w Medicine!

- Ten produkt został uszyty z certyfikowanej bawełny organicznej, która jest uprawiana i zbierana z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, bez użycia nawozów i pestycydów. Proces produkcji bawełny organicznej jest bardziej przyjazny dla środowiska, a produkty z niej uszyte bardziej przyjazne dla Ciebie. Nasza bawełna posiada certyfikat OCS 100 (Organic Content Standard), który weryfikuje zawartość włókien organicznych w produkcie końcowym – dzięki temu możesz być pewien, że nasza bawełna jest organiczna.
- Fason regular.
- Okrągły dekolt.
- Cienka, elastyczna dzianina.
- Model z nadrukiem.

Wymiary tego produktu znajdziesz w tabeli rozmiarów.

RODZAJ
Wzór: nadruk
Dekolt: okrągły
Materiał: bawełna
Wyróżnienie: T-shirt kreatywny
Fason: regular
Skład
100 % Bawełna organiczna
ID Produktu

RS21-TSM956_90X