logo MED

T-shirt męski by „Krabonszcz” – Nikodem Szewczyk, Grafika Polska

39.90 zł
69.90 zł
multicolor

Produkt niedostępny

Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

  • opis
  • wysyłka
  • zwroty

T-shirt ze specjalnej kolekcji Grafika Polska, Nikodem Szewczyk for Medicine. Model wykonany z wzorzystej dzianiny.

„Moimi mocniejszymi inspiracjami, jeśli chodzi ogólnie o nurty w sztuce, jest nurt kubistyczny i art brut (znany także jako outsider art). Poza tym twórczość pojedynczych twórców, np. takich jak Loribelle Spirovski, Ryan Hewett czy Francis Bacon”.
NIKODEM SZEWCZYK
Kiedyś twórca gier, teraz malarz, rysownik i grafik na pełen etat. U podstaw jest ekspresjonistą, gdyż tworzy emocjami i na temat uczuć. Sporą część jego prac stanowi także art brut, gdyż porusza często temat problemów natury psychicznej. Reszta elementów składających się na jego styl to mieszanka pomniejszych wpływów innych nurtów oraz artystów. Jest twórcą niezależnym i posiada swoje obrazy w 14 krajach na świecie.

Cykliczny projekt Grafika Polska Medicine ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. Nasze T-shirty zdobią grafiki wyjątkowych twórców, których wyróżnia indywidualny styl i niecodzienna technika. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy: Izabelę Dudzik, Tomasza Pieńczaka, Marię Regucką, Martę Przeciszewską, Dawida Bacewicza oraz Nikodema Szewczyka. To ich prace można teraz podziwiać w Medicine!

- Fason regular.
- Okrągły dekolt.
- Wzorzysta dzianina.


Wymiary tego produktu znajdziesz w tabeli rozmiarów

RODZAJ
Dekolt: okrągły
Materiał: bawełna
Wyróżnienie: T-shirt kreatywny
Wzór: wzorzyste
Fason: regular
Skład
100 % Bawełna
ID Produktu

RS21-TSM962