Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Close [x]

Czas dostawy

NAJCZĘSTSZE PYTANIA ZWIĄZANE Z CZASEM DOSTAWY:

JAK SZYBKO WYSYŁACIE TOWAR?

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 15 - nadawane są standardowo w ciągu 48h, licząc od dnia złożenia zamówienia.

Zamówienie złożone w dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w ciągu dwóch dni roboczych po złożeniu zamówienia. 

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 15:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. 

Przykład:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.  14.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta do czwartku. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 14.00 - przesyłka zostanie nadana do wtorku z przewidywaną dostawą na środę.  

W JAKIM CZASIE FIRMA KURIERSKA DOSTARCZA PRZESYŁKĘ?

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od złożenia zamówienia.

W JAKIM CZASIE PRZESYŁKA DOCIERA DO WYBRANEGO PACZKOMATU?

Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem.

Copyright © 2013 wearmedicine.com Created by Media Ambassador
Sklep internetowy www.wearmedicine.com prowadzi BrandBQ Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000372924, REGON 121360377, NIP 6793049718

Dziękujemy za zapisanie się na newsletter – wysłaliśmy do Ciebie wiadomość na podany adres mailowy.